सुइस फाउन्डेसन सस्थाको आर्थिक सहयोग

सुइस फाउन्डेसन सस्थाको आर्थिक सहयोग

0Shares

समाजसेवी श्रेष्ठले गरे ठुलोमात्रमा सहयोग दोलखा जिल्ला कालिन्चोक गाउँपालिका -१ मा माइती भाइ हाल काठमाडौं बस्ने रिता श्रेष्ठ र सुइस फाउन्डेसन सस्थाको आर्थिक सहयोगमा यस वडामा रहेको दिव्यश्वरी आधारभूत स्कुल र सेती देवि प्राथमिकमा गरि १३० जना विधायर्थीहरुलाइ स्कुल व्याक, जुत्ता लुगा र लाङभोल स्थित ८० जना एकल महिला, अपांग, विपन्न, वृद्ध बृद्धअबश्थाको व्यक्तिहरुलाइ १५ kg चामल वितरण गरिएको छ दिदिले यो भन्दा पहिले पनि धेरै ठाउमा सहयोग गर्दै आएको भन्छन् समाजसेवि टेकेन्द्र श्रेष्ठ गाउँका दु:ख पाएकाको लागि थोरै भए पनि सहर बन्ने काम गरेकोमा धन्यवाद दिन्छ राज कुमार श्रेष्ठ श्रेष्ठले यस अघि पनि सुर्य दय प्राथमिक स्कुलमा पनि सहयोग गरेको थियो

समाजसेवी श्रेष्ठले गरे ठुलोमात्रमा सहयोग दोलखा जिल्ला कालिन्चोक गाउँपालिका -१ मा माइती भाइ हाल काठमाडौं बस्ने रिता श्रेष्ठ र सुइस फाउन्डेसन सस्थाको आर्थिक सहयोगमा यस वडामा रहेको दिव्यश्वरी आधारभूत स्कुल र सेती देवि प्राथमिकमा गरि १३० जना विधायर्थीहरुलाइ स्कुल व्याक, जुत्ता लुगा र लाङभोल स्थित ८० जना एकल महिला, अपांग, विपन्न, वृद्ध बृद्धअबश्थाको व्यक्तिहरुलाइ १५ kg चामल वितरण गरिएको छ दिदिले यो भन्दा पहिले पनि धेरै ठाउमा सहयोग गर्दै आएको भन्छन् समाजसेवि टेकेन्द्र श्रेष्ठ गाउँका दु:ख पाएकाको लागि थोरै भए पनि सहर बन्ने काम गरेकोमा धन्यवाद दिन्छ राज कुमार श्रेष्ठ श्रेष्ठले यस अघि पनि सुर्य दय प्राथमिक स्कुलमा पनि सहयोग गरेको थियो

0Shares

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: